Восхитительный бред.
Уявіть собі людину, яка народилася на чужині, але з дитинства розмовляє українською мовою, належить до притаманного українцям антропологічного типу, а її предки з усім родом походять з України. Чи є вона українцем?
// ar25.org
(Найди хоть одно доказательство, что Иисус не был украинцем)
Ісус народився 25 грудня 1 р. до н. е. (за 6 днів до початку нової ери) в батьківській хаті в галілейському Назареті, тому його називали Ісусом з Назарета. Сам же він називав себе Сином людським, — щоб підкреслити, що йому притаманне все, що притаманне людині, в тому числі й національність. Для позначення національності його називали «Ісус Галілеянин» (подібно як «Леся Українка» чи «Вальтер Скотт», тобто «шотландець»).
Галілеяни — це південна гілка суперетносу галлів-кельтів-кіммерійців. Цей суперетнос (тобто сім’я етносів-братів, що виокремилася з первинного материнського етносу) народився у 12 ст. до н. е. в Україні. Звідси під різними племінними назвами він розселився на величезній території від Прип’яті до Іспанії та Палестини. Достеменно відомо, що в 11 ст. до н. е. південні галли («филистимляни») завоювали Палестину («пал-стан», тобто «воїнський табір»). Євреї в цей час населяли напівпустельні Іудейські гори між південною Палестиною і Мертвим морем. Північну Палестину, яка з огляду на родючі грунти була найбільше подібною до України, гали-филистимляни назвали словом Галлія—Гальлея—Галілея, тобто «край галлів». Так вони робили завжди — опановану землю називали іменем свого племені-етносу (Бельгія, Британія, Скотланд) або іменем всього суперетносу (Галичина, Галатія, Галісія). Своїй новій батьківщині галли дали власні гідроніми й топоніми: річки Ярдана («яра вода») і Яргон, гора Ярмак («яра маківка», сучасна Мерон), міста Магадан («могутня вода»), Скіфополь (столиця Десятимістя, «місто союзу», від «скіфія—скуфія—скупщина»), Рама («хрест»), Каня («яструб»). Галілеяни були прямими нащадками цих південних галлів — вихідців з України. Всі родичі Ісуса і всі апостоли, за винятком Іуди, були галілеянами. З погляду чинника «землі» (походження) Ісус був українцем.
Иисус родился 25 декабря 1 г. до н.э. (за 6 дней до начала новой эры) в родительском доме в галилейском Назарете, поэтому его называли Иисусом из Назарета. Сам же он называл себя Сыном человеческим, - чтобы подчеркнуть, что ему присуще все, что присуще человеку, в том числе и национальность. Для обозначения национальности его называли «Иисус Галилеянин» (подобно «Леся Украинка» или «Вальтер Скотт», то есть «шотландец»).
Галилеяне - это южная ветвь суперэтноса галлов-кельтов-киммерийцев. Этот суперэтнос (т.е. семья этносов-братьев, выделившаяся из первичного материнского этноса) родился в 12 в. до н. э. в Украине. Отсюда под разными племенными названиями он расселился на огромной территории от Припяти до Испании и Палестины. Достоверно известно, что в 11 в. до н.э. южные галлы («филистимляне») завоевали Палестину («пал-стан», то есть «воинский лагерь»). Евреи в это время населяли полупустынные Иудейские горы между южной Палестиной и Мертвым морем. Северную Палестину, которая учитывая плодородные почвы была наиболее подобна Украине, галлы-филистимляне назвали словом Галлия-Гальлея-Галилея, то есть «край галлов». Так они делали всегда - освоен землю называли именем своего племени-этноса (Бельгия, Великобритания, Шотландия) или именем всего суперэтноса (Галичина, Галатия, Галисия). Своей новой родине галлы дали собственные гидронимы и топонимы: реки Ярдана («яровая вода») и Яргон, гора Ярмак («яровая макушка», современная Мерон), города Магадан («могучая вода»), Скифополь (столица Десятиградия, «город союза », от« скифия-скуфья-скупщина »), Рама (« крест »), Каня (« ястреб »). Галилеяне были прямыми потомками этих южных галлов - выходцев из Украины. Все родственники Иисуса и все апостолы, за исключением Иуды, были галилеянами. С точки зрения фактора «земли» (происхождение) Иисус был украинцем.